Stekkerklare vriescel Z234-234TK

  • Zelf eenvoudig op te bouwen
  • Met panelenvloer
  • Optioneel stelling en koelmachine
€ 8.670,86 € 7.166,00
Wij informeren u over de actuele levertijd

Voordelen van Dokter Koel

  • Gratis bezorging >€150,-- ex BTW in Nederland.
  • Al meer dan 30 jaar ervaring in bedrijfskoeling
  • Expert in commerciële koeling
  • Professioneel advies

Eigenschappen

Nordcap Stekkerklare vriescel Z234-234TK

De Nordcap Stekkerklare vriescel Z234-234TK biedt een veelzijdige oplossing voor betrouwbare opslag van vriesproducten. Met zijn modulaire ontwerp en eenvoudige montage biedt deze vriescel een flexibele en efficiënte oplossing. De vriescel wordt geleverd met een paneelbodem en is in segmenten opgebouwd, waardoor het eenvoudig te installeren is. Inclusief een geïntegreerde, energiezuinige vriesunit die direct operationeel is. De constructie van gegalvaniseerd plaatstaal met een polyester coating zorgt voor duurzaamheid en hygiëne, essentieel in elke professionele keukenomgeving.

Gebruiksvoordelen

  • Zelf eenvoudig op te bouwen dankzij het modulaire systeem.
  • Inclusief panelenvloer voor extra stabiliteit en hygiëne.
  • Optionele stelling en koelmachine voor uitgebreide opslagmogelijkheden.

Belangrijke kenmerken

  • Merk: Nordcap
  • Kleur: Grijs
  • Inhoud: 8,59 m³
  • Kenmerken van binnen: Plaatstaal
  • Kenmerken van buiten: Plaatstaal
  • Afwerking: Grijs
  • Koelmiddel: R452a
  • Hoogte: 2.150 mm

Technische gegevens

Product

  • Merk: Nordcap
  • Voorraad: Bel voor de actuele levertijd

Afmetingen

  • Hoogte: 2.150 mm
  • Breedte: 2.340 mm
  • Diepte: 2.340 mm
  • Inhoud: 8,59 m³

Gebruik

  • Aantal Deuren: 1 deur
  • Deur: Draaideur-dicht
  • Aantal Roosters: Optioneel stellingen

Stroomverbruik

  • Aansluitspanning: 230/50/1
  • Energieverbruik: 17,9 kWh/24h
  • Opgenomen vermogen: 1.200 Watt

Koeling en temperatuur

  • Koelmiddel: R452a
  • Koelsysteem: Geforceerd
  • Koeltoepassing: Vlees
  • Automatische ontdooiing: Automatisch
  • Temperatuur bereik: -18°C/-23°C
  • Temperatuur regeling: Elektronisch
  • Temperatuur zones: 1

Advies van Danny

Deze vriescel is een praktische keuze voor wie op zoek is naar een betrouwbare oplossing voor vriesopslag. Door de eenvoudige montage bespaar je tijd en de geïntegreerde vriesunit zorgt voor efficiënte koeling. Heb je vragen over je specifieke situatie of wil je advies op maat? Druk dan op de offerteknop voor meer informatie. Wij helpen je graag verder.

Meer informatie
SKU46710703021-B
VoorraadBel voor de actuele levertijd
MerkNordcap
Breedte2.340 mm
Diepte2.340 mm
Hoogte2.150 mm
Inhoud (bruto)8,59 m3
AfwerkingGrijs
Materiaal uitwendigPlaatstaal
Materiaal inwendigPlaatstaal
DeurDraaideur-dicht
Aantal deuren1 deur
Gewicht524.000000
In hoogte verstelbaarNee
TemperatuurregelingElectronisch
Temperatuurzones1
Temperatuurbereik-18°C/-23°C.
KoelsysteemGeforceerd
OntdooiingJa
OntdooiingAutomatisch
Aantal roostersOptioneel stellingen
SlotJa
KoelmiddelR452a
Opgenomen vermogen1.200 Watt
Aansluitspanning230/50/1
Energieverbruik17,9 kWh/24h
KoeltoepassingVlees