Tefcold Atom Maxi F2DB - vriezen

  • Groot etaleer oppervlak
  • Zwart RAL9005
  • Geventileerde koeling
Speciale prijs € 4.023,25 € 3.325,00 Normale prijs € 4.734,73 € 3.913,00
Levertijd 2 tot 7 werkdagen

Voordelen van Dokter Koel

  • Gratis bezorging >€150,-- ex BTW in Nederland.
  • Al meer dan 30 jaar ervaring in bedrijfskoeling
  • Expert in commerciële koeling
  • Professioneel advies

Eigenschappen

Tefcold Atom Maxi F2DB - vriezen

De Tefcold Atom Maxi F2DB is een professionele glasdeurvrieskast met een bruto inhoud van 1.006 liter, uitgevoerd in een zwarte afwerking met twee zelfsluitende verwarmde glasdeuren. De kast koelt terug tot -22 °C en is voorzien van geventileerde koeling en interne LED-verlichting. Deze displayvriezer is geschikt voor de presentatie van diepvriesproducten in supermarkten, buurtwinkels, slagerijen, delicatessenzaken en dierenwinkels.

Belangrijkste kenmerken

  • Merk: Tefcold
  • Model: Atom Maxi F2DB
  • Bruto inhoud: 1.006 liter
  • Aantal deuren: 2 zelfsluitende verwarmde glasdeuren
  • Aantal roosters: 10 stuks, in hoogte verstelbaar per deur
  • Materiaal inwendig: Wit ABS
  • Materiaal uitwendig: Zwart plaatstaal
  • Afwerking: Zwart
  • Verlichting: Interne verticale LED-verlichting
  • Beglazing: HR+++ geïsoleerd glas
  • Mobiliteit: Zwenkwielen

Afmetingen

  • Breedte: 1.253 mm
  • Diepte: 760 mm
  • Hoogte: 2.003 mm

Koeling en temperatuur

  • Temperatuurbereik: -18 tot -22 °C
  • Temperatuurregeling: Elektronisch (digitale regelaar met temperatuurweergave)
  • Temperatuurzones: 1
  • Koelsysteem: Geventileerd
  • Koelmiddel: R290
  • Ontdooiing: Automatisch

Elektrische gegevens

  • Aansluitspanning: 220 V / 50 Hz
  • Opgenomen vermogen: 1.205 Watt
  • Energieverbruik: meer dan 10,0 kWh/24h

Toepassing

De Atom Maxi F2DB is ingericht voor de presentatie en opslag van diepvriesproducten. De kast is geschikt voor gebruik in supermarkten, buurtwinkels, delicatessenzaken, slagerijen en dierenwinkels. De verstelbare roosters maken het mogelijk het inwendige aan te passen aan het productassortiment. De geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling over de volledige inhoud van 1.006 liter.

Let op bij aanschaf

  • Controleer de beschikbare plaatsingsruimte aan de hand van de buitenafmetingen: 1.253 mm breed, 760 mm diep en 2.003 mm hoog. Houd rekening met vereiste ventilatieruimte rondom de kast.
  • Controleer de aansluitspanning op locatie. De Atom Maxi F2DB vereist een aansluiting van 220 V / 50 Hz.
  • Het temperatuurbereik van -18 tot -22 °C is bepalend voor de toepassingsmogelijkheden. Controleer of dit aansluit op de bewaartemperatuur van de te koelen producten.

Veelgestelde vragen

Wat is het temperatuurbereik van de Tefcold Atom Maxi F2DB?
De Atom Maxi F2DB heeft een temperatuurbereik van -18 tot -22 °C, geschikt voor de opslag en presentatie van diepvriesproducten.

Hoe groot is de inhoud van deze vrieskast?
De bruto inhoud bedraagt 1.006 liter.

Wat zijn de buitenafmetingen?
De kast is 1.253 mm breed, 760 mm diep en 2.003 mm hoog.

Welk koelmiddel wordt gebruikt?
De Atom Maxi F2DB is uitgevoerd met koelmiddel R290.

Heeft deze vrieskast automatische ontdooiing?
Ja, de kast beschikt over automatische ontdooiing.

Hoeveel deuren en roosters heeft deze uitvoering?
De F2DB is uitgevoerd met 2 zelfsluitende verwarmde glasdeuren en 10 in hoogte verstelbare roosters.

Advies Danny

Met een inhoud van 1.006 liter en 10 verstelbare roosters biedt de Atom Maxi F2DB ruime opslagcapaciteit voor een breed diepvriesassortiment. De zwarte uitvoering en glasdeuren maken de kast geschikt voor een presentatiegerichte opstelling in een verkoopomgeving. Controleer vooraf de beschikbare vloeroppervlakte en plafondhoogte; de kast is 2.003 mm hoog. Vanwege de aanschafwaarde kan via DokterKoel.nl een offerte worden aangevraagd.

Downloads

Meer informatie
SKU47531
VoorraadLevertijd 2 tot 7 werkdagen
MerkTefcold
Breedte1.253 mm
Diepte760 mm
Hoogte2.003 mm
Inhoud (bruto)1006 liter
AfwerkingZwart
Materiaal uitwendigZwart plaatstaal
Materiaal inwendigWit ABS
DeurDraaideur-glas
Aantal deuren2 deuren
Gewicht240.000000
In hoogte verstelbaarNee
TemperatuurregelingElectronisch
Temperatuurzones1
Temperatuurbereik-18 tot -22 °C
KoelsysteemGeforceerd
OntdooiingJa
OntdooiingAutomatisch
Aantal roosters10 stuks,
SlotNee
KoelmiddelR290
Opgenomen vermogen1.205 Watt.
Aansluitspanning220V/50/3
Energieverbruik17.47 kWh/24h / 6.377 kWh/jaar
Geluidsniveau65 d(B)A
KoeltoepassingPizza, Roomijs, Snacks, Vlees
EAN5708181727000
Anderen bekeken ook