Tefcold PDC126 VS SL LED impulskoeler

  • Impuls koeler rondom glas
  • Met glasdeksels
  • LED verlichting
€ 4.911,39 € 4.059,00
Levertijd 2 tot 7 werkdagen

Voordelen van Dokter Koel

  • Gratis bezorging >€150,-- ex BTW in Nederland.
  • Al meer dan 30 jaar ervaring in bedrijfskoeling
  • Expert in commerciële koeling
  • Professioneel advies

Eigenschappen

Tefcold PDC126 VS SL LED impulskoeler

De Tefcold PDC126 VS SL LED is een eiland-impulskoeler voor de gekoelde presentatie van voorverpakte producten. Rondom transparant plexiglas en schuifbare glasdeksels zorgen voor maximale zichtbaarheid. Een compressor met variabele snelheid en efficiënte EC-ventilatoren leveren stille, energiezuinige werking. De koeler biedt ruime opslag, LED-binnenverlichting, 15° kantelfunctie bij wandopstelling, stootbumpers rondom en vier zwenkwielen (twee met rem). Geschikt voor intensief gebruik in horeca, retail, bedrijfsrestaurants, grootkeukens en zorgomgevingen.

Gebruiksvoordelen

  • Rondom glas: heldere productpresentatie vanuit elke hoek.
  • Glasdeksels: eenvoudig schuivend, beperkt koudeverlies en bevordert hygiëne.
  • LED-verlichting: twee horizontale lichtstrips voor gelijkmatige uitlichting.

Belangrijke kenmerken

  • Merk en type: Tefcold PDC126 VS SL LED
  • Uitvoering: eilandkoeler met plexiglazen zijwanden en glas-schuifdeksels
  • Compressor met variabele snelheid en EC-ventilatoren
  • Kantelbaar 15° bij plaatsing tegen een wand
  • Onderhoudsvrije condensor
  • Vier zwenkwielen (2 met rem) en stootbalken rondom
  • Kleur: zwart
  • Materiaal uitwendig: zwart plaatstaal
  • Materiaal inwendig: zwart

Afmeting en indeling

Afmetingen

  • Hoogte: 1.005 mm
  • Breedte: 1.405 mm
  • Diepte: 1.210 mm
  • Inhoud: 408 liter

Gebruik

  • Deksel: schuifdeksel glas
  • Geluidsniveau: 52 dB(A)

Stroomverbruik

  • Aansluitspanning: 220 V / 50 Hz / 3~
  • Energieverbruik: 5,25 kWh/24 h; 1.916 kWh/jaar
  • Vermogen: 700 W

Koeling en temperatuur

  • Koelsysteem: geventileerd
  • Koeltoepassing: AGF, patisserie, vlees, voorverpakt vlees, zuivel
  • Automatische ontdooiing: automatisch
  • Temperatuurbereik: -1 °C tot +5 °C
  • Temperatuurregeling: elektronisch
  • Temperatuurzones: 1

Toepassing

Voor de gekoelde presentatie van snelverkopende, voorverpakte producten met constante temperatuur. Inzetbaar in supermarkten, winkels, horeca, bedrijfsrestaurants en zorginstellingen voor AGF, patisserie, (voorverpakt) vlees en zuivel, met nadruk op zichtbaarheid en toegankelijkheid.

Let op bij aanschaf

  • Controleer buitenafmetingen (1.005 × 1.405 × 1.210 mm) en of deuropeningen/gangen deze maatvoering toelaten.
  • Benodigde netaansluiting: 220 V / 50 Hz / 3~.
  • Voorzie voldoende plaatsings- en ventilatieruimte rondom de condensor.
  • Zorg voor vrije ruimte boven de koeler voor bediening van de schuifdeksels.
  • Houd rekening met manoeuvreerruimte voor wielen en stootbumpers.

FAQ

Wat is het temperatuurbereik?

-1 °C tot +5 °C.

Wat zijn de buitenafmetingen?

H 1.005 mm × B 1.405 mm × D 1.210 mm.

Heeft dit model automatische ontdooiing?

Ja, automatisch.

Wat is de aansluitspanning?

220 V / 50 Hz / 3~.

Welk koelsysteem wordt toegepast?

Geventileerde koeling.

Wat is het geluidsniveau?

52 dB(A).

Heeft dit model deuren of laden?

Nee, het model heeft schuifbare glasdeksels.

Past het door mijn deur?

Vergelijk de deur- en gangbreedte met B 1.405 mm en D 1.210 mm; er is extra marge nodig voor manoeuvreren.

Advies van Danny

Kies de Tefcold PDC126 VS SL LED wanneer zichtbaarheid en snelle toegang centraal staan. De combinatie van geventileerde koeling, elektronisch beheer en glasdeksels houdt producten gelijkmatig koud. Plaats bij een wand en gebruik de 15° kanteling voor een betere kijklijn. Dankzij wielen en bumpers is verplaatsen eenvoudig; de RVS-bodemplaat maakt reinigen snel.

Downloads

Meer informatie
SKU47731
VoorraadLevertijd 2 tot 7 werkdagen
MerkTefcold
Breedte1.405 mm
Diepte1.210 mm
Hoogte1.005 mm
Inhoud (bruto)408 liter
AfwerkingZwart
Materiaal uitwendigZwart plaatstaal
Materiaal inwendigZwart
DekselSchuifdeksel glas
Gewicht133.000000
In hoogte verstelbaarNee
VerrijdbaarJa
TemperatuurregelingElectronisch
Temperatuurzones1
Temperatuurbereik-1°C./+5°C.
KoelsysteemGeventileerd
OntdooiingJa
OntdooiingAutomatisch
SlotNee
Opgenomen vermogen700 Watt
Aansluitspanning220V/50/3
Energieverbruik5.25 kWh/24h / 1.916 kWh/jaar
Geluidsniveau52 d(B)A
KoeltoepassingAgf, Patisserie, Vlees, Voorverpakt-vlees, Zuivel
EAN5708181727369