Koelcel CRPF2127, 2.100 x 2.700 x 2.200 mm

  • Geen freon als koudemiddel!
  • Mileu- en energievriendelijk R290
  • Montage optioneel.
Speciale prijs € 8.237,68 € 6.808,00 Normale prijs € 9.692,10 € 8.010,00
Wij informeren u over de actuele levertijd

Voordelen van Dokter Koel

  • Gratis bezorging >€150,-- ex BTW in Nederland.
  • Al meer dan 30 jaar ervaring in bedrijfskoeling
  • Expert in commerciële koeling
  • Professioneel advies

Eigenschappen

Tefcold Koelcel CRPF2127, 2.100 x 2.700 x 2.200 mm

Het Tefcold Koelcel CRPF2127 model biedt jou een efficiënte en kosteneffectieve oplossing voor koelopslag. Dankzij de plug-in functionaliteit zijn de koelruimtes eenvoudig en snel te monteren, zonder dat extra technische kennis vereist is. De panelen worden voorgemonteerd geleverd en zijn gekoppeld aan een modulair systeem dat veel flexibiliteit biedt bij plaatsing. Met een laag energieverbruik door polyurethaan isolatie, levert dit product ideale koelopslag voor jouw zakelijke behoeften. Houd er rekening mee dat het product niet geschikt is voor buitenshuis.

Gebruiksvoordelen

  • Geen freon in het koudemiddel, wat beter is voor het milieu.
  • Milieuvriendelijke en energiezuinige R290 werking.
  • Montage is optioneel, wat extra flexibiliteit biedt.

Belangrijke kenmerken

Merk: Tefcold
Kleur: Wit
Inhoud: 10,05 m³
Kenmerken van binnen en buiten: Plaatstaal
Afwerking: Wit
Koelmiddel: R290
Hoogte: 2.200 mm

Technische gegevens

Product
Merk: Tefcold
Voorraad: Bel voor de actuele levertijd
EAN: 5708181711627

Afmetingen
Hoogte: 2.200 mm
Breedte: 2.100 mm
Diepte: 2.700 mm
Inhoud: 10,05 m³

Gebruik
Aantal Deuren: 1 deur
Deur: Draaideur-dicht
Laden: Alleen deur

Stroomverbruik
Aansluitspanning: 220V/50/3
Energieverbruik: 23,4 kWh/24h / 8.541 kWh/jaar
Opgenomen vermogen: 560 Watt

Koeling en temperatuur
Koelmiddel: R290
Koelsysteem: Geventileerd
Automatische ontdooiing: Automatisch
Temperatuur bereik: 0° tot +8°C.
Temperatuur regeling: Electronisch
Temperatuur zones: 1

Advies van Danny

Dankzij zijn efficiënte ontwerp en milieuvriendelijke koudemiddel R290, is de Tefcold Koelcel CRPF2127 een uitstekende keuze voor effectieve koelopslag. Ik raad aan om de optionele montage te overwegen voor een vlekkeloze installatie. Voor persoonlijke assistentie kun je op de offerteknop klikken; we helpen je graag verder.

Downloads

Meer informatie
SKU44182
VoorraadBel voor de actuele levertijd
MerkTefcold
Breedte2.100 mm
Diepte2.700 mm
Hoogte2.200 mm
Inhoud (bruto)10,05 m³
AfwerkingWit
Materiaal uitwendigPlaatstaal
Materiaal inwendigPlaatstaal
DeurDraaideur-dicht
Aantal deuren1 deur
Gewicht551.000000
In hoogte verstelbaarNee
TemperatuurregelingElectronisch
Temperatuurzones1
Temperatuurbereik0° tot +8°C.
KoelsysteemGeforceerd
OntdooiingJa
OntdooiingAutomatisch
SlotJa
KoelmiddelR290
Opgenomen vermogen560 Watt
Aansluitspanning220V/50/3
Energieverbruik23,4 kWh/24h / 8.541 kWh/jaar
EAN5708181711627