Vriescel CRNF2130, 2.100 x 3.000 x 2.200 mm
- Geen freon als koudemiddel!
- Mileu- en energievriendelijk R290
- Montage optioneel.
Voordelen van Dokter Koel
- Gratis bezorging >€125,-- in Nederland.
- Al meer dan 30 jaar ervaring in bedrijfskoeling
- Expert in commerciële koeling
- Professioneel advies
Eigenschappen
-
Tefcold Vriescel CRNF2130, 2.100 x 3.000 x 2.200 mm
De Tefcold Vriescel CRNF2130 biedt een uitstekende oplossing voor jouw vriesbehoeften in diverse sectoren. Met zijn innovatieve ontwerp zorgt deze vriesruimte voor veilige en efficiënte opslag van gekoelde producten. De paneelgebaseerde constructie maakt snelle en eenvoudige montage mogelijk, zonder behoefte aan extra expertise. Daarnaast biedt de cel de mogelijkheid tot flexibele indeling dankzij verwisselbare panelen. De combinatie van polyurethaan isolatie en een energiezuinig koelsysteem zorgt voor een laag energieverbruik, en het milieuvriendelijke koelmiddel R290 zorgt voor een duurzame keuze.
Gebruiksvoordelen
- Gebruik van milieuvriendelijk en energiezuinig koelmiddel R290.
- Eenvoudige en snelle zelfmontage mogelijk, zonder extra vakkennis.
- Optioneel professionele montageservice beschikbaar voor advies en opstart.
Belangrijke kenmerken
Merk: Tefcold
Kleur: Wit
Inhoud: 10.06 m³
Kenmerken van binnen: Plaatstaal
Kenmerken van buiten: Plaatstaal
Afwerking: Wit
Koelmiddel: R290
Hoogte: 2.200 mmTechnische gegevens
Product
Merk: Tefcold
Voorraad: Bel voor de actuele levertijd
EAN: 5708181711672
Afmetingen
Hoogte: 2.200 mm
Breedte: 2.100 mm
Diepte: 3.000 mm
Inhoud: 10.06 m³
Gebruik
Aantal Deuren: 1 deur
Deur: Draaideur-dicht
Laden: Alleen deur
Stroomverbruik
Aansluitspanning: 220V/50/3
Energieverbruik: 31.78 kWh/24h / 11.598 kWh/jaar
Opgenomen vermogen: 1.492 Watt
Koeling en temperatuur
Koelmiddel: R290
Koelsysteem: Geventileerd
Automatische ontdooiing: Automatisch
Temperatuur bereik: -20° tot 0°C
Temperatuur regeling: Electronisch
Temperatuur zones: 1
Advies van Danny
De Tefcold Vriescel CRNF2130 biedt een betrouwbare oplossing voor al je vriesbehoeften. Het gebruik van het koelmiddel R290 maakt deze vriescel een milieuvriendelijke keuze. Dankzij de modulaire panelen is de opslagruimte flexibel in te richten. Aarzel niet om de offerteknop te gebruiken voor meer informatie over opties en prijzen, we helpen je graag verder!
Downloads
| SKU | 44239 |
|---|---|
| Voorraad | Bel voor de actuele levertijd |
| Merk | Tefcold |
| Breedte | 2.100 mm |
| Diepte | 3.000 mm |
| Hoogte | 2.200 mm |
| Inhoud (bruto) | 10.06 m³ |
| Inhoudsklasse | 1400 en meer |
| Afwerking | Wit |
| Materiaal Uitwendig | Plaatstaal |
| Materiaal Inwendig | Plaatstaal |
| Deur | Draaideur-dicht |
| Aantal deuren | 1 deur |
| Gewicht | 730.000000 |
| Laden - deuren | Alleen deur |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Temperatuurregeling | Electronisch |
| Temperatuurzones | 1 |
| Temperatuurbereik | -20° tot 0°C. |
| Koelsysteem | Geforceerd |
| Ontdooiing | Ja |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Slot | Ja |
| Lichtschakelaar | Ja |
| Koelmiddel | R290 |
| Opgenomen Vermogen | 1.492 Watt |
| Aansluitspanning | 220V/50/3 |
| Energieverbruik | 31.78 kWh/24h / 11.598 kWh/jaar |
| EAN | 5708181711672 |

