Focus 151 diepvrieskist
- Gebogen schuifruiten
- Grijze bovenrand
- Isolatiedikte 75 mm
Voordelen van Dokter Koel
- Gratis bezorging >€125,-- in Nederland.
- Al meer dan 30 jaar ervaring in bedrijfskoeling
- Expert in commerciële koeling
- Professioneel advies
Eigenschappen
-
Elcold Focus 151 diepvrieskist
Vrieskist van Elcold model Focus 151 met gebogen schuifruiten. In een nieuw design met licht schuivende deksels. Door de vernieuwde constructie wordt ijsvorming in de diepvrieskist tot een minimum beperkt. 75 mm isolatie voor een laag energieverbruik. De Focus 151 is uitgevoerd met de optie zwenkwielen (ongemonteerd). De bovenrand is standaard grijs. De binnenzijde van de ijsconservator is uitgevoerd in aluminium en is voorzien van een afvoerplug. Standaard klimaatklasse 4. Temperatuurbereik -18°C/-26°C. Diverse opties leverbaar zoals slot, manden, scheidingsrekken voor manden, thermometer, bumper-bar, binnenverlichting, branding, diverse displays, lcd-screen voor narrowcasting.
Gebruiksvoordelen
- Gebogen schuifruiten optimaliseren het gebruiksgemak en zorgen voor een betere toegang.
- De grijze bovenrand zorgt voor een stijlvolle uitstraling die past in elke professionele omgeving.
- De isolatiedikte van 75 mm minimaliseert energieverbruik en maximaliseert koelingsefficiëntie.
Belangrijke kenmerken
- Merk: Elcold
- Kleur: Wit
- Inhoud: 418 liter
- Kenmerken van binnen: Aluminium
- Kenmerken van buiten: Wit staalplaat
- Afwerking: Wit
- Koelmiddel: R600a
- Hoogte: 850 mm
Technische gegevens
Product
- Merk: Elcold
- Voorraad: Levertijd 2 tot 7 werkdagen
Afmetingen
- Hoogte: 850 mm
- Breedte: 1.504 mm
- Diepte: 650 mm
- Inhoud: 418 liter
Gebruik
- Deksel: Schuifdeksel glas
- Aantal Roosters: Geen
- Verrijdbaar: Ja
Stroomverbruik
- Aansluitspanning: 220V/50/3
Koeling en temperatuur
- Koelmiddel: R600a
- Koelsysteem: Statisch
- Koeltoepassing: Roomijs
- Automatische ontdooiing: Handmatig
- Temperatuurbereik: -14/-26°C
- Temperatuur regeling: Mechanisch
- Temperatuur zones: 1
Advies van Danny
Voor professionals die op zoek zijn naar een betrouwbare vriesoplossing is de Elcold Focus 151 een uitstekende keuze. De mogelijkheden voor extra accessoires en licht schuivende deksels maken het een gebruiksvriendelijke optie. Druk op de offerteknop voor meer informatie; we helpen je graag verder.
Downloads
| SKU | EL58 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd 2 tot 7 werkdagen |
| Merk | Elcold |
| Breedte | 1.504 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Inhoud (bruto) | 418 liter |
| Inhoudsklasse | 400 |
| Afwerking | Wit |
| Materiaal Uitwendig | Wit staalplaat |
| Materiaal Inwendig | Aluminium |
| Deksel | Schuifdeksel glas |
| Gewicht | 71.000000 |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Verrijdbaar | Ja |
| Temperatuurregeling | Mechanisch |
| Temperatuurzones | 1 |
| Temperatuurbereik | -14/-26°C. |
| Koelsysteem | Statisch |
| Ontdooiing | Nee |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Aantal Roosters | geen |
| Slot | Nee |
| Lichtschakelaar | Nee |
| Koelmiddel | R600a |
| Aansluitspanning | 220V/50/3 |
| Koeltoepassing | Roomijs |



